Author: c***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 漸層棕色
Price: HK$394.00
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | HD Lace |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 220 g |
| 長度 | 45 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb251217135302019542036 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: c***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 漸層棕色
Author: l***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: سيئه جدا ومو نفس الصورة
顏色: 漸層棕色
Author: j***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻
顏色: 漸層棕色
Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 漸層棕色